O nas

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi m.in prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, kanap, foteli, tapicerki meblowej. Swoje usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz użyteczności publicznej. Do pracy używamy sprzętu firmy KARCHER oraz środków piorących i czyszczących firm CHEMSPEC i KARCHER. Usługi wykonują pracownicy po profesjonalnych szkoleniach. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego reagujemy na jego potrzeby, wspieramy w wyborze optymalnych rozwiązań, realizujemy niestandardowe zlecenia. Z nami zawsze jest czysto i bezpiecznie.

Profesjonalny sprzęt oraz środki czyszczące i piorące pochodzą od renomowanych firm specjalizujących się w dostarczaniu na rynek nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań. Systematyczne szkolenia przyczyniają się do tego, aby nasza praca była skuteczna i przynosiła zadowolenie klientom patrzącym na wyczyszczony dywan, upraną tapicerkę meblową czy wykładzinę. Zajmiemy się każdą powierzchnią i jej problemami w postaci plam, bakterii, pleśni czy nieprzyjemnego zapachu. Czyste łóżko, wyprany materac, wyczyszczona sofa, uprany dywan i dobre wspomnienia po nas – to zostawiamy po naszej wizycie.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.w

Dostępność

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Telefonicznie uzgadniamy godziny usługi, które dopasujemy do potrzeb naszych Klientów

Doświadczenie

Pracujemy od 5 lat. Proponujemy rozwiązania, doradzamy, jesteśmy dla naszych Klientów. Cieszy nas zadowolenie Klientów

Certyfikacja

Posiadamy certyfikaty firm, które są naszymi dostawcami środków piorących i czyszczących

Profesjonalny sprzęt

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i chemii firm będących światowymi liderami w swoich branżach

Skontaktuj się z nami
+48 503 303 393

KONTAKT

TURBOPRACZ – Pranie i czyszczenie mebli i dywanów
Słoneczna 43, 05-500 Stara Iwiczna
✆  +48 503 303 393
✉ biuro@turbopracz.pl
🕑 Czynne 7 dni w tygodniu

O NAS

Turbopracz to firma specjalizująca się w zakresie czyszczenia dywanów i wykładzin, prania mebli tapicerowanych i skórzanych. Oferta jest skierowana zarówno do Klienta prywatnego jak i biznesowego, a obszar działań obejmuje całą Warszawę i okolice.