Czyszczenie powierzchni biurowych

Wykładziny biurowe to jedne z najbardziej narażonych na zabrudzenia powierzchni w biurach i  obiektach użyteczności publicznej. Wymagają niemal codziennego odkurzania, reagowania na zaplamienia.  

Aby wykładzina spełniała wszystkie wymogi higieniczne i estetyczne pożądane jest, aby przynajmniej raz w roku wyprać ją metodą ekstrakcyjną przy pomocy specjalnego odkurzacza piorącego.  

Woda ze zbiornika z czystą wodą pod ciśnieniem wraz ze środkiem piorącym głęboko wnika we włókna wykładziny. Tam następnie wszystkie cząsteczki stanowiące zabrudzenie są ekstrahowane, czyli jakby wyłuskiwane z włókien przez specjalny preparat zawarty w płynie piorącym.  

Odkurzacz ma system natryskowo-ssący, który powoduje, że cały materiał pozyskany z plam i zabrudzeń jest odessany i umieszczony w zbiorniku z brudną wodą. Dlatego efekt pracy można zobaczyć gołym okiem.  

Takie działanie, poprzedzone jest oceną materiału z jakiego wykonana jest wykładzina, rodzaju zabrudzeń pozwoli nam na dobranie odpowiednich środków, aby uzyskać optymalny efekt. 

Czystość

Idealna usługa zarówno do odświeżenia mebli, usunięcia nawet starych plam i pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.

Higiena

Eliminacja roztoczy, alergenów to bardzo ważne działanie, które wpływa pozytywnie wpływa na jakość snu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie środki czystości używane przez Turbopracza są w pełni bezpieczne zarówno dla dzieci jak i zwierząt.

Cennik (brutto)

Pranie wykładzin              od 7 zł/m2
Pranie krzeseł biurowych     od 15 zł

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

KONTAKT

TURBOPRACZ – Pranie i czyszczenie mebli i dywanów
Słoneczna 43, 05-500 Stara Iwiczna
✆  +48 503 303 393
✉ biuro@turbopracz.pl
🕑 Czynne 7 dni w tygodniu

O NAS

Turbopracz to firma specjalizująca się w zakresie czyszczenia dywanów i wykładzin, prania mebli tapicerowanych i skórzanych. Oferta jest skierowana zarówno do Klienta prywatnego jak i biznesowego, a obszar działań obejmuje całą Warszawę i okolice.