Pranie materacy

Czy warto uprać materac, na którym śpimy? Warto a nawet powinniśmy to robić systematycznie. Jeżeli chcemy zapewnić sobie i naszym bliskim warunki do dobrego snu to będzie warunek niezbędny.  

Wydają się jednym z najczystszych elementów wyposażenia naszych mieszkań. To prawda, ale nie cała. Skrywają wewnątrz swoich włókien niewidoczny dla oka świat roztoczy i bakterii. Według danych Polskiego Towarzystwa Alergologicznego roztocze kurzu domowego są najczęstszą przyczyną chorób alergicznych u naszych rodaków. Bytują w materacach, pościeli, dywanach, meblach tapicerowanych czy pluszowych zabawkach. Objawy uczulenia na ich alergeny występują cały rok, ale są najbardziej dotkliwe jesienią i zimą. 

Co to jest roztocze kurzu domowego? Roztocze kurzu domowego to mikroskopijne stawonogi, a dokładniej – pajęczaki. Są bliskimi krewnymi pająków i kleszczy. Bytują w kurzu pomieszczeń zamieszkiwanych przez człowieka, przy czym można je znaleźć zarówno w rzadko sprzątanych domach, jak i w tych czystych. Jednym z ulubionych przez nich miejsc są właśnie materace.  

Jak sobie poradzić z tym problemem? Po prostu zadzwoń, przyjedziemy i użyjemy specjalistycznego sprzętu piorącego, który wyciąga wszystkie problemy z całej struktury materaca. Certyfikowane środki czyszczące, bezpieczne dla ludzi i zwierząt, wspomagają cały proces prania. Dodatkowo znikną eksploatacyjne  zabrudzenia i plamy. Zdrowy sen bez alergii jest na wyciągnięcie ręki ….po telefon, aby zadzwonić do nas. 

Czystość

Idealna usługa zarówno do odświeżenia mebli, usunięcia nawet starych plam i pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.

Higiena

Eliminacja roztoczy, alergenów to bardzo ważne działanie, które wpływa pozytywnie wpływa na jakość snu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie środki czystości używane przez Turbopracza są w pełni bezpieczne zarówno dla dzieci jak i zwierząt.

Cennik (brutto)

Pranie materaca pojedynczego             od 90 zł 
Pranie materaca podwójnego              od 130 zł

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

Cennik (brutto)

Pranie materaca pojedynczego            od 90 zł 
Pranie materaca podwójnego             od 130 zł

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

KONTAKT

TURBOPRACZ – Pranie i czyszczenie mebli i dywanów
Słoneczna 43, 05-500 Stara Iwiczna
✆  +48 503 303 393
✉ biuro@turbopracz.pl
🕑 Czynne 7 dni w tyogdniu

O NAS

Turbopracz to firma specjalizująca się w zakresie czyszczenia dywanów i wykładzin, prania mebli tapicerowanych i skórzanych. Oferta jest skierowana zarówno do Klienta prywatnego jak i biznesowego, a obszar działań obejmuje całą Warszawę i okolice.