Pranie mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane wymagają regularnego czyszczenia. Tak naprawdę raz na pół roku powinniśmy zadbać o nasze sprzęty. Dlaczego? Bo brudzą się podobnie jak wykładziny, dywany czy kanapy. Materiały tapicerskie, z których są wykonane, dość łatwo się zanieczyszczają,  stają się największym, obok dywanów i wykładzin, siedliskiem grzybów, roztoczy magazynem zwykłego kurzu.  

Aby poprawić codzienną jakość życia poprzez usunięcie z domu niepotrzebnych i obciążających nas alergenów wystarczy zamówić naszą usługę. Przyjedziemy i przy użyciu profesjonalnego sprzętu i bezpiecznych środków wyczyścimy Twoje meble. Jeżeli są dodatkowo plamy, zabrudzenia, czy też zacieki po próbach samodzielnego usunięcia plam, to też je usuniemy i wyczyścimy. Dodatkowe korzyści takiego zabiegu są takie, że meble nabierają blasku nowości i przedłuża się ich czas eksploatacji. 

Po takim „zabiegu” meble potrzebują wyschnąć, gdyż główne działanie polega na głębokim ekstrakcyjnym praniu wodnym, podczas którego następuje proces wyodrębnienia zalegających, niepotrzebnych elementów (składniki zabrudzeń, plam  kurz, grzyby, roztocza itd.) i ich usunięcie. Do tego służy profesjonalny odkurzacz natryskowo-ssący niejako filtrujący materiał wodą z odpowiednim preparatem piorącym. Wszystkie zabrudzenie zostają uwięzione w wodzie w zbiorniku tak, że podczas prania nic nie wydostaje się na zewnątrz. Proces wymaga zgrania kilku elementów. To nie tylko dobry sprzęt, ale też kwestia dobrania odpowiednich środków do istniejących zabrudzeń. Dbając o wszystkie szczegóły metoda ta staje się niezwykle skuteczna w usuwaniu zabrudzeń i wszelkich nieczystości. 

Czystość

Idealna usługa zarówno do odświeżenia mebli, usunięcia nawet starych plam i pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.

Higiena

Eliminacja roztoczy, alergenów to bardzo ważne działanie, które wpływa pozytywnie wpływa na jakość snu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie środki czystości używane przez Turbopracza są w pełni bezpieczne zarówno dla dzieci jak i zwierząt.

Cennik (brutto)

Pranie sofy                 od 90 zł
Pranie narożnika     od 130 zł
Pranie fotela              od 50 zł
Pranie krzesła            od 12 zł

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

Cennik (brutto)

Pranie sofy                   od 90 zł
Pranie narożnika       od 130 zł
Pranie fotela                 od 50 zł
Pranie krzesła              od 12 zł

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

KONTAKT

TURBOPRACZ – Pranie i czyszczenie mebli i dywanów
Słoneczna 43, 05-500 Stara Iwiczna
✆  +48 503 303 393
✉ biuro@turbopracz.pl
🕑 Czynne 7 dni w tygodniu

O NAS

Turbopracz to firma specjalizująca się w zakresie czyszczenia dywanów i wykładzin, prania mebli tapicerowanych i skórzanych. Oferta jest skierowana zarówno do Klienta prywatnego jak i biznesowego, a obszar działań obejmuje całą Warszawę i okolice.