Pranie dywanów i wykładzin

Wykładziny i dywany to jedne z najbardziej eksploatowanych powierzchni w naszych domach, biurach, obiektach użyteczności publicznej. Dbamy o ich czystość odkurzając je. Usuniemy w ten sposób sporo kurzu, resztki, paprochy i inne stałe nieczystości. 

Aby wykładzina czy dywan odzyskały w pełni swoją czystość, przyjemny zapach trzeba wyeliminować wszystkie zabrudzenia, plamy, głęboko zagnieżdżony kurz, bakterie, roztocza, grzyby. Do tego nie wystarczy odkurzacz. Potrzebne jest działanie przeszkolonego personelu i profesjonalnego sprzętu czyszcząco-piorącego oraz odpowiednich preparatów, które są bezwzględne dla zanieczyszczeń i jednocześnie przyjazne dla ludzi i zwierząt 

Jesteśmy gotowi zmierzyć się z każdym „problemem” na wykładzinie i dywanie. Jak to robimy? Po pierwsze oceniamy rodzaj zabrudzeń, z czego powstały, aby dobrać odpowiednie środki ukierunkowane na ten rodzaj plamy, zabrudzenia. Drugi krok to pranie ekstrakcyjne przy pomocy specjalnego odkurzacza piorącego. Woda ze zbiornika z czystą wodą pod ciśnieniem wraz ze środkiem piorącym głęboko wnika we włókna dywanu czy wykładziny. Tam następnie wszystkie cząsteczki stanowiące zabrudzenie są ekstrahowane, czyli jakby wyłuskiwane z włókien przez specjalny preparat zawarty w płynie piorącym. Odkurzacz ma system natryskowo-ssący, który powoduje, że cały materiał pozyskany z plam i zabrudzeń jest odessany i umieszczony w zbiorniku z brudną wodą. Dlatego efekt pracy można zobaczyć gołym okiem.  

Ta metoda jest niezwykle skuteczna i wspierająca nasze zaangażowanie w utrzymanie czystości mieszkań, biur, szkół, przedszkoli, każdego miejsca, gdzie zależy nam na jego czystości i bezpieczeństwie korzystających z niego. 

Pranie dywanów, czyszczenie dywanów i wykładzin możemy wykonać u klienta a także w naszej firmie. Wtedy odbieramy od klienta dywan do czyszczenia i przywozimy w uzgodnionym  terminie wyprany dywan. 

Czystość

Idealna usługa zarówno do odświeżenia mebli, usunięcia nawet starych plam i pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.

Higiena

Eliminacja roztoczy, alergenów to bardzo ważne działanie, które wpływa pozytywnie wpływa na jakość snu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie środki czystości używane przez Turbopracza są w pełni bezpieczne zarówno dla dzieci jak i zwierząt.

Cennik (brutto)

Pranie dywanu                                     od 8 zł/m2
Pranie dywanu z długim włosiem  od 10 zł/m2
Pranie wykładzin                                 od 7 zł/m2

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

Cennik (brutto)

Pranie dywanu                            od 8 zł/m2
Pranie dywanu z dł. włosiem od 10 zł/m2
Pranie wykładzin                        od 7 zł/m2

Zadzwoń do nas
+48 503 303 393

KONTAKT

TURBOPRACZ – Pranie i czyszczenie mebli i dywanów
Słoneczna 43, 05-500 Stara Iwiczna
✆  +48 503 303 393
✉ biuro@turbopracz.pl
🕑 Czynne 7 dni w tygodniu

O NAS

Turbopracz to firma specjalizująca się w zakresie czyszczenia dywanów i wykładzin, prania mebli tapicerowanych i skórzanych. Oferta jest skierowana zarówno do Klienta prywatnego jak i biznesowego, a obszar działań obejmuje całą Warszawę i okolice.